Про компанію

Приватне акціонерне товариство «ПентоПак» успішно працює на українському ринку синтетичної упаковки з 1998 року. Ми впевнені в майбутньому гнучкої упаковки, і тому прикладаємо всіх зусиль для вдосконалення виробництва багатошарових синтетичних оболонок та термоусадкових пакетів.

Наша продукція дістала визнання не лише серед українських споживачів, а й стала популярною більш ніж в тридцяти країнах світу. Сьогодні при виробництві продукції нам вдається поєднувати:

ПрАТ «ПентоПак» пропонує повний цикл з виробництва пакувальних матеріалів, продажу та після продажного обслуговування.

Наша продукція успішно використовується для упаковки продуктів м’ясопереробної галузі. Компанія розширює сферу діяльності, і з модернізацією виробництва, активно освоює нові ринки пакувальних матеріалів молочної промисловості, переробки риби, упаковки кормів для тварин.

Сьогодні підприємство виробляє багатошарову синтетичну термоусадкову оболонку Пентафлекс® в асортименті та термоусадкові пакети ПентаВак®, ПентаТерм®.

ПрАТ «ПентоПак» пропонує повних спектр послуг з виробництва, розробки дизайну, друку, гофрації та кільцюванню.

Сучасне обладнання світових виробників забезпечує якісну можливість друку ультрафіолетовими, водними, спиртовими фарбами, які використовуються на виробництві, здатне здійснити друк будь-якої складності на гнучку упаковку. Друк гнучких пакувальних матеріалів наноситься з урахуванням специфікації фасованого продукту, побажань замовника та рекомендацій спеціалістів.

З 2010 року виробництво ПрАТ «ПентоПак» сертифіковане у відповідності до вимог системи менеджменту якості (ISO 9001) та з 2019 року – у відповідності до вимог системи менеджменту харчової безпеки (ISO 22000), тому особливу увагу ми приділяємо якості та харчовій безпеці нашої продукції. Ми прикладаємо всі зусилля для виробництва надійної гнучкої упаковки, яка ідеально підходить як для ручного, так і автоматичного пакування. Вся продукція, що виробляється компанією, сертифікована та відповідає вимогам технічних умов. Якість нашої упаковки неодноразово відмічалась нагородами та дипломами на престижних виставках і конкурсах як в Україні, так і за її межами. Серед них: міжнародна виставка IFFA в Німеччині, FoodTechPack в Турції, WorldWideFoodExpo в США, Інпродмаш в Україні, Food в Ризі та багато інших.  

Довіртесь професіоналам, ми створимо найкращу упаковку для Вашого продукту!